Tessa Barnes
Property Types
- 45% Residential
- 14% Acreage
- 14% Ranch
- 31% Other
Property Status
- 67% For Sale
- 17% SOLD!
- 8% New Construction
- 17% Other
Property Cities
- 73% Vinton
- 9% Urbana
- 5% Cedar Rapids
- 18% Other
About Tessa Barnes
Sort by:
1206 J Ave, Vinton, IA 52349
- $309,000.00
805 71st Street NE, Cedar Rapids, IA 52402
- $324,900.00
1454 58th Street, Dysart, IA 52229
- $385,000.00
2527 61st Street Lane, #1, Vinton, IA 52349
- $479,900.00
613 Wapsie Street, Sumner, IA 50674
- $179,900.00
614 E. 4th Street, Vinton, IA 52349
- $229,000.00
305 B Ave, Vinton, IA 52349
- $119,000.00
1310 Lilac Ln, Cedar Falls, IA 50613
- $430,000.00
1009 W. 13th Street, Vinton, IA 52349
- $35,000.00